Armatura przemysłowa

Produkty armatury przemysłowej obejmują elementy używane do budowy instalacji przemysłowych z rur i węży, służących do przesyłu mediów takich jak np. gaz. Zalicza się tu wszelkiego rodzaju złącza,  końcówki do węży, łączniki, stanowiące zakończenia i wyposażenie przewodów. Używane są do połączenia elementów instalacji pomiędzy sobą.

Armatura przemysłowa niezbędna jest, m.in. w energetyce chemii, petrochemii i rafineriach. Jej komponenty muszą być przeznaczone do pracy przy dużych ciśnieniach. Wysoki stopień eksploatacji sprawia, że musza to być produkty dobrej jakości.

W ofercie posiadamy szeroką gamę produktów armatury przemysłowej.

 

armatura przemysłowa Kielce Tramet-2

Armatura przemysłowa Oferta
w Kielcach woj. świętokrzyskie

NYPLE

Nyple to złączki hydrauliczne o szerokim zastosowaniu. Takie złączki charakteryzują się odpornością na działanie środowiska wodnego ale i chemicznego. Nyple miedziane  czy stalowe  występują w instalacjach wodno-kanalizacyjnych, przemyśle a także instalacjach domowych.  Występują nyple redukcyjne, nyple podwójne, nyple mufowe. 

Trójniki

Trójniki nierdzewne ze względu na swoje właściwości antykorozyjne znajdują głównie zastosowanie w instalacjach doprowadzania wody. Występują w dwóch wersjach: typ T oraz typ Y. 

MUFY

Mufy i inaczej łączniki rur.  Dlatego zastosowanie znajdują głównie w połączeniach rur doprowadzających wodę. Posiadamy w ofercie mufy w wersji odlewanej oraz rurowej z różnymi rodzajami gwintów. 

Kolanka hamburskie

Kolana hamburskie wykonane są z rur ze szwem i bez szwu. Znajdują zastosowanie w instalacjach lub łączeniach rur. Najczęściej kolana hamburskie wykonane są ze stali nierdzewnej, ponieważ jako część kanalizacji mają stały kontakt z wodą.

redukcje skręcane

Redukcje skręcane ze stali nierdzewnej znajdują szerokie zastosowanie w instalatorstwie wodnym. Najczęściej występują jako redukcje z gwintem stożkowym. 

 

Galeria produktów armatury przemysłowej

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszym Doradcą

Zadbamy o pomoc przy wyborze wyborze odpowiednich materiałów