Cięcie i gięcie blach w Kielcach

Tramet-2 specjalizuje się w profesjonalnej obróbce blach – cięcie i gięcie. Wszystkie usługi realizuje zespół doświadczonych pracowników przy pomocy nowoczesnych maszyn takich jak przecinarki taśmowe czy giętarki. Nasze usługi charakteryzują się wysoką jakością, terminowością oraz atrakcyjną ceną. Dodatkowo oferujemy transport zakupionych i obrobionych blach. Kompleksowość usług to nasza duża zaleta. Zapraszamy do naszej hurtowni w Kielcach. 

cięcie i gięcie blach Kielce Tramet

Cięcie blach przecinarką taśmową

Cięcie blachy przy pomocy przecinarki taśmowej realizowane jest przez taśmę wykonującą równomierne ruchy.  Główną zaletą przecinarki taśmowej jest to, że pozwala precyzyjnie i szybko zrealizować cięcie oraz zautmatyzować realizację zamówień.  Realizujemy cięcia na szerokość 3150 mm i grubość – stal czarna  do 5mm , stal nierdzewna do 3mm , aluminium 6mm. 

 

Gięcie blach na giętarce

Gięcie  to najczęściej wykorzystywana technologia w obróbce blach oraz innych materiałów metalowych.  W procesie tej obróbki otrzymujemy złożone kształty. Gięcie blach pozwala na szybkie, precyzyjne i wysoce powtarzalne wykonanie złożonych kształtów. Realizujemy usługę gięcia blach na długości 3150mm. 

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszym Doradcą

Zadbamy o pomoc przy wyborze wyborze odpowiednich materiałów