USŁUGI

laser-machine-g55247dd41_1280

Cięcie laserem
i plazmą

Cięcie laserem oraz plazmą to kolejna usługa świadczona przez Tramet-2 w Kielcach. Możemy wykonać cięcie blach stalowych, nierdzewnych, aluminiowych.

cięcie stali i metali kolorowych Kielce Tramet-2

Cięcie i gięcie

Oferujemy usługi cięcie i gięcia elementów stalowych. Cięcie metali realizujemy za pomocą przecinarki taśmowej, natomiast gięcie nowoczesną giętarką. 

szlifowanie stali i metali kolorowych Kielce Tramet-2

szlifowanie, polerowanie

W naszej ofercie znajdują się także  usługi z zakresu profesjonalnego szlifowania i polerowania materiałów metalowych takich jak: rury, kątowniki, profile, płaskowniki. 

usługi transportu stali Kielce Tramet-2

transport

Do wszystkich zakupiuonych towarów zapewniamy własny transport na terenie województwa świętokrzyskiego. 

Usługa cięcia i gięcia Stali w Kielcach

Cięcie stali piłą taśmową polega na obróbce mający na celu nadanie elementowi określonego wymiaru. Uzyskany w ten sposób element cechuje się precyzją wykonania. Cięcie taśmowe jest technologią bardzo ekonomiczną, która znacząco skraca czas realizacji zleceń. 

Gięcie elementów stalowych realizujemy za pomocą giętarki. Zajmujemy się obróbką rur zrobionych z różnych materiałów, m.in. aluminium, stali nierdzewnej czy miedzi. 

Zapraszamy do naszej firmy w Kielcach lub kontaktu telefonicznego. 

Szlifowanie i polerowanie stali w Kielcach

Szlifowanie i polerowanie  elementów stalowych ze stali węglowej ale także nierdzewnej realizujemy profesjonalnymi narzędziami (lamelki, ściernice, krążki polerskie). Wykonujemy szlifowanie elementów ciętych oraz spawanych.  Usługi realizujemy w Kielcach w siedzibie naszej firmy.  

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszym Doradcą

Zadbamy o pomoc przy wyborze wyborze odpowiednich materiałów